3 produkty, które pomogą Ci zadbać o porządek w garażu

3-produkty-ktore-pomoga-ci-zadbac-o-porzadek-w-garazu

Utrzymanie porządku w warsztacie to nie lada wyzwanie. Posegregowanie dużej ilości narzędzi i elementów drobnicowych to bez wątpienia trudne zadanie dla każdego. Żeby jednak odpowiednio zorganizować swoją pracę, niezbędne będzie wyposażenie się w 3 podstawowe akcesoria, które pomogą Ci w utrzymaniu ładu i porządku. Co to za produkty i do czego Ci się przydadzą? Wyjaśniamy!

Skrzynka narzędziowa

Nie ulega wątpliwości, że skrzynka na narzędzia to jeden z najbardziej podstawowych elementów, który powinien znaleźć się w każdym warsztacie. Przede wszystkim możemy przechowywać w niej większe akcesoria oraz najważniejsze sprzęty, które używamy niemal każdego dnia. W zależności od wariantu możemy także dopasować wielkość skrzynki do ilości elementów, które chcemy w niej magazynować.

W ofercie polskiego dystrybutora marki Kistenberg znajdziemy m.in. skrzynki podstawowe do przechowywania narzędzi i drobnych elementów. Dla profesjonalistów dobrze sprawdzą się warianty ze wzmocnioną konstrukcją, solidnymi klamrami i zwiększoną odpornością o większym udźwigu. Oprócz tego możemy postawić na skrzynki z praktycznym nosidłem.

Wszystkie modele wykonane są z solidnych materiałów, dlatego też nie tylko pomogą nam w utrzymaniu porządku, ale również ich zastosowanie w warsztacie odpowiednio zabezpieczy narzędzia przed wpływem niekorzystnych czynników z zewnątrz.

Organizery i kuwety

Organizery to z kolei produkty, które w szczególności przydadzą się do magazynowania elementów drobnicowych. Wyposażone są one w dodatkowe przegródki i/lub kubeczki, w których możemy posegregować poszczególne akcesoria, a tym samym zapewnić sobie do nich lepszy dostęp. Organizery mogą również mieć ergonomiczną rączkę, która ułatwi nam ich przenoszenie.

Niewielkie artykuły, takie jak śrubki, nakrętki, gwoździe i wiele innych możemy też trzymać w kuwetach z otwartymi frontami lub modelami wyposażonymi w transparentną pokrywę, która skutecznie zabezpieczy ich zawartość. Następnie możemy je ustawić na półce lub zawiesić na ścianie, co zaoszczędzi miejsce w pomieszczeniu.

Ścianka na narzędzia

W każdym warsztacie chcemy zadbać zarówno o właściwe magazynowanie narzędzi, jak i o to, aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń, nie zabierając jej dodatkowego miejsca. W związku z tym świetnym pomysłem okazuje się zakup ścianek na narzędzia. Są to gotowe systemy w różnych rozmiarach przeznaczone do przechowywania sprzętów. Poza tym ścianki narzędziowe wykonane są wyłącznie z wytrzymałych materiałów, a więc bez obaw możemy umieścić na nich dużą ilość rzeczy.