Czy pluszowy dywan jest dobry dla Twojego biura?

dywan tuftowany

Istnieje wiele stylów i opcji materiałowych do wyboru, jeśli chodzi o wybór najlepszej wykładziny do biura, a jednym z nich jest dywan tkany. Dowiedz się więcej o tym, czym jest dywan tkany i jakie są jego zalety, czytając poniżej.

Co to jest tuftowany dywan?

Dywany tuftowane to wytrzymałe dywany tworzone przez dziurkowanie przędzy runowej w materiale podkładowym, takim jak tkanina, w celu nadania im tuftowanego wyglądu. Po ułożeniu włókien dywan jest farbowany w celu uzyskania pożądanego koloru. Końcowe etapy wytwarzania dywanu tuftowanego obejmują obróbkę dywanu chemią odporną na plamy, co wydłuża jego żywotność.

Co sprawia, że ​​dywan tkany jest dobry dla Twojego biura?

Oto cechy tkanego dywanu, które sprawiają, że nadaje się do biur:

 • Wytrzymałość : dywan tuftowany jest często wybierany przez właścicieli domów, ale może być również używany w biurze ze względu na jego wyjątkową niezawodność i wytrzymałość. Czernica dywan do biura jest doskonałym dodatkiem do poprawy estetyki swoich wnętrzach, jak również Jakość powietrza, czystości i konserwacji.
 • Sprężysty : Podobnie jak dywany tkane, dywany tkane są sprężyste. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, w których zostaną postawione ciężkie meble, np. Regały i szafki na dokumenty. Tuftowane dywany odskakują, powracając do swojej pierwotnej formy, dzięki czemu zarówno dywany, jak i podłogi w biurze pozostają nienaruszone.
 • Doskonała wytrzymałość : kiedy kępki są wykończone przy produkcji dywanów tuftowanych, dywan jest wykańczany ręcznie, aby utworzyć „podkład wtórny”, który jest zwykle wykonany z lateksu, aby zapewnić wytrzymałość.

Jakie są zalety dywanów tkanych?

Dywany tuftowane mają wiele zalet w porównaniu z innymi typami dywanów, między innymi:

 • Przystępność cenowa: w porównaniu z dywanami ręcznie tkanymi, dywany tkane ręcznie są tańsze, jeśli mają podobne wzory.
 • Szybsza produkcja : dywany tuftowane są szybsze i łatwiejsze w produkcji. Dlatego możesz łatwo aktualizować kolory i wzory, kiedy tylko chcesz. Jeśli chcesz zainstalować niestandardowe dywany tuftowane, czas produkcji nie będzie dużą przeszkodą.
 • Bez sznurków: dywany tkane są „jednorazowego użytku”. Z tego powodu zawsze możesz wcześniej zmienić dywaniki w biurze, aby nadążyć za zmieniającymi się trendami przy stosunkowo niskich kosztach.

Jaki jest najlepszy materiał na dywaniki tkane?

Nylon to najlepszy materiał na dywany biurowe. Tuftowane nylonowe dywany biurowe są estetyczne, trwałe i można je czyścić. Masz do wyboru szeroką gamę opcji projektowych, aby stworzyć wspaniałą przestrzeń biurową.

Oto najlepsze cechy wykładziny pętelkowej z nylonu:

 • Nylonowa płytka dywanowa zapewnia wyjątkowy komfort pod stopami.
 • Nadaje się do prawie wszystkich zastosowań, w szczególności do użytku biurowego o dużym natężeniu ruchu.
 • Nylonowa wykładzina tuftowana jest łatwa do czyszczenia i ma doskonałe właściwości użytkowe.
 • Dywany z płytek nylonowych są dostępne w kilku kolorach, w tym z liniami gradientowymi i pięknymi kolorowymi paskami.

Jak wybrać tuftowany dywan do biura? 

Dywany pikowane to nie to samo. Ważne jest, aby współpracować wyłącznie z zaufanym producentem i dostawcą dywanów tuftowanych, aby Twoje biuro skorzystało z najlepszych jakości i zalet dywanów tuftowanych.

Przy wyborze dywanu igłowego do biura zapoznaj się z następującymi wskazówkami:

 • Sprawdź opcje projektu : Jeśli masz już potencjalnego dostawcę dywanów, dobrym pomysłem jest sprawdzenie strony internetowej firmy i zapoznanie się z różnymi dostępnymi opcjami projektowania dywanów. Na przykład dywany tuftowane nylonem można w dużym stopniu dostosować do indywidualnych potrzeb, co jest najlepsze w przypadku biur.
 • Odwiedź firmę : W Internecie dostępne są wyraźne zdjęcia wzorów i kolorów dywanów. Ale lepiej też zobaczyć ich osobiście, odwiedzając ich biuro. Dobry dostawca dywanów może Cię oprowadzić, abyś mógł zapoznać się ze sposobem wytwarzania swoich produktów i portfolio, które może Ci bezpośrednio pokazać.
 • Porównaj jakość i ceny : tylko dlatego, że rozmawiałeś z jedną firmą, nie oznacza, że ​​Twoje wyszukiwanie się na tym zakończy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, powinieneś porównać różne firmy lub marki dywanów, uwzględniając ich ceny i jakość.
 • Weź pod uwagę potrzeby swojego biura : dywany tkane są dostępne w szerokiej gamie stylów, materiałów i wykonania. Dlatego warto również wziąć pod uwagę potrzeby swojego biura, aby móc wybrać najlepsze dywany tuftowane, które zapewnią jego trwałość, dobrą funkcjonalność i walory estetyczne. Na przykład inwestycja w wytrzymały dywan pluszowy jest bardzo korzystna, jeśli w biurze panuje duży ruch pieszy.

Wniosek

Więc teraz, gdy wiesz więcej o dywanach tuftowanych, których możesz użyć w swoim biurze. Dywany tuftowane są trwałe, łatwe do czyszczenia i estetyczne. Możesz wybierać z szerokiej gamy opcji materiałów i wzorów. Śmiało i wybierz najlepszy styl, kolor i materiał tuftowanej wykładziny, aby pięknie wyrównać podłogi w biurze. Warto zainwestować w dywan tkany, ponieważ Twoje biuro może korzystać z niego przez wiele lat.