Dopasowanie znaków zodiaku

Astrolog do gwiazd ujawniła, które znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują. Wszystkie znaki zodiaku należą do jednego z czterech elementów, co nadaje wszystkim znakom sygnaturę grupową, która dobrze się łączy lub stanowi wyzwanie dla siebie nawzajem. Przewiń w dół, aby zobaczyć, kto jest dla Ciebie odpowiedni…

Żywioł ognia: Baran (21 marca – 19 kwietnia), Lew (23 lipca – 22 sierpnia) i Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Żywioł Powietrza: Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca), Waga (23 września – 22 października) i Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Żywioł Ziemi: Byk (20 kwietnia – 20 maja), Panna (23 sierpnia – 22 września) i Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Żywioł wody: Rak (21 czerwca – 22 lipca), Skorpion (23 października – 21 listopada) i Ryby (19 lutego – 20 marca)

Kompatybilność znaków zodiaku

Ogólnie rzecz biorąc, znaki w tym samym elemencie są kompatybilne , więc na przykład znaki ognia Barana, Lwa i Strzelca są dobrze dopasowane.

Pary spoza twojego żywiołu mogą dodać dodatkową iskrę – znaki Powietrza i Ognia są dobre razem . Dzielą się wychodzącą energią, która podtrzymuje ich związek. Znaki Ziemi i Wody są również naturalne, ponieważ mogą zapewnić bezpieczeństwo i czuć się naturalnie ze sobą w domu.

Które znaki są mniej kompatybilne?

Z drugiej strony możesz znaleźć się dosłownie „poza swoim żywiołem”. Ogień z wodą lub ziemią są na skrzyżowaniu celów. Ogień wydaje się wypełniony wodą lub zagłębiony. Woda wydaje się być zbyt gorąca, by znieść, Ziemia czuje, że ogień ich przypali.

Powietrze doprowadza wodę do szaleństwa, odmawiając powiedzenia, jak się czuje, a powietrze jest wrażliwe. Woda jest nadwrażliwa. Powietrze nie lubi zasad, które towarzyszą znakom Ziemi. Tymczasem Ziemię wstrząsa Powietrze .

Dopasowanie znaków zodiaku

BARAN

Baran jest znakiem ognia, a zatem jest kompatybilny z innymi znakami ognia, Lwem i Strzelcem. Znaki ognia kochają swoje towarzystwo. Tworzą dynamiczny duet, zawsze aktywny i strzelający do siebie nawzajem. Przy całej tej ekstrawertycznej energii może być trochę rywalizująca lub kłótliwa, ale kłótnie szybko zostają zapomniane. Chcą być bardzo zajęci jako para, aby rozwijać związek, ponieważ są spontaniczni i zorientowani na cel.

Baran jest również kompatybilny ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik.

Baran nie jest kompatybilny ze znakami ziemi Byka, Panny i Koziorożca lub znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

BYK

Byk to znak ziemi, a zatem kompatybilny z innymi znakami ziemi, Panną i Koziorożcem. Znaki Ziemi są solidne, praktyczne i zorientowane na zaangażowanie. Lubią wspólnie planować i wkładają dużo wysiłku, aby związek się udał. Świetnie sprawdzają się również we współpracy, ponieważ uwielbiają dzielić wspólny cel. Są znani z tego, że relacje trwają.

Byk jest również kompatybilny ze znakami wodnymi Rak, Skorpion i Ryby.

Byk nie jest kompatybilny ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta to znak powietrzny, a zatem kompatybilny z innymi znakami lotniczymi, Wagą i Wodnikiem. Znaki Air są ze sobą natychmiastowo połączone, ponieważ element komunikacji Air zasila. Mają dużo do powiedzenia, nigdy się ze sobą nie nudzą i oboje uwielbiają ludzi, więc zazwyczaj tworzą bardzo towarzyską parę. Są niefrasobliwi i ciekawi tego, co dzieje się na świecie.

Bliźnięta są również kompatybilne ze znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

Bliźnięta nie są kompatybilne ze znakami ziemi Byka, Panny i Koziorożca ani znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

RAK

Rak jest znakiem wodnym i dlatego jest kompatybilny z innymi znakami wodnymi, Skorpionem i Rybami. W przypadku znaków wodnych element romansu jest bardzo silny i ta para intuicyjnie się zrozumie. Opierają relacje na wzajemnej trosce o siebie i rozwijaniu naprawdę silnej więzi emocjonalnej. Lubią dzielić się tym, jak się czują i wspólnie tworzyć wspomnienia.

Rak jest również kompatybilny ze znakami ziemi, Bykiem, Panną i Koziorożcem.

Rak nie jest kompatybilny ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

LEW

Lew jest znakiem ognia, a zatem jest kompatybilny z innymi znakami ognia, Baranem i Strzelcem. Znaki ognia kochają swoje towarzystwo. Tworzą dynamiczny duet, zawsze aktywny i strzelający do siebie nawzajem. Przy całej tej ekstrawertycznej energii może być trochę rywalizująca lub kłótliwa, ale kłótnie szybko zostają zapomniane. Chcą być bardzo zajęci jako para, aby rozwijać związek, ponieważ są spontaniczni i zorientowani na cel.

Leo jest również kompatybilny ze znakami powietrznymi, Bliźniętami, Wagą i Wodnikiem.

Lew nie jest kompatybilny ze znakami ziemi Byka, Panny i Koziorożca ani znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

PANNA

Panna to znak ziemi, a zatem kompatybilny z innymi znakami ziemi, Bykiem i Koziorożcem. Znaki Ziemi są solidne, praktyczne i zorientowane na zaangażowanie. Lubią wspólnie planować i wkładają dużo wysiłku, aby związek się udał. Świetnie sprawdzają się również we wspólnej pracy, ponieważ uwielbiają dzielić wspólny cel. Są znani z tego, że relacje trwają.

Panna jest również kompatybilna ze znakami wodnymi, rakiem, skorpionem i rybami.

Panna nie jest kompatybilna ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

LIBRA

Waga jest znakiem powietrznym, a zatem jest kompatybilna z innymi znakami powietrznymi, Bliźniętami i Wodnikiem. Znaki Air są ze sobą natychmiastowo połączone, ponieważ element komunikacji Air zasila. Mają dużo do powiedzenia, nigdy się ze sobą nie nudzą i oboje uwielbiają ludzi, więc zazwyczaj tworzą bardzo towarzyską parę. Są niefrasobliwi i ciekawi tego, co dzieje się na świecie.

Waga jest również kompatybilna ze znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

Waga nie jest kompatybilna ze znakami ziemi Byka, Panny i Koziorożca lub znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

SKORPION

Skorpion to znak wodny, a zatem kompatybilny z innymi znakami wodnymi, rakiem i rybami. W przypadku znaków wodnych element romansu jest bardzo silny i ta para intuicyjnie się zrozumie. Opierają relacje na wzajemnej trosce o siebie i rozwijaniu naprawdę silnej więzi emocjonalnej. Lubią dzielić się tym, jak się czują i wspólnie tworzyć wspomnienia.

Scorpio jest również kompatybilny ze znakami ziemi, Bykiem, Panną i Koziorożcem.

Skorpion nie jest kompatybilny ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

STRZELEC

Strzelec to znak ognia, a zatem kompatybilny z innymi znakami ognia, Baranem i Lwem. Znaki ognia kochają swoje towarzystwo. Tworzą dynamiczny duet, zawsze aktywny i strzelający do siebie nawzajem. Przy całej tej ekstrawertycznej energii może być trochę rywalizująca lub kłótliwa, ale kłótnie szybko zostają zapomniane. Chcą być bardzo zajęci jako para, aby rozwijać związek, ponieważ są spontaniczni i zorientowani na cel.

Strzelec jest również kompatybilny ze znakami powietrznymi, Bliźniętami, Wagą i Wodnikiem.

Strzelec nie jest kompatybilny ze znakami ziemi Byka, Panny i Koziorożca lub znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

KOZIOROŻEC

Koziorożec to znak ziemi, a zatem kompatybilny z innymi znakami ziemi, Bykiem i Panną. Znaki Ziemi są solidne, praktyczne i zorientowane na zaangażowanie. Lubią wspólnie planować i wkładają dużo wysiłku, aby związek się udał. Świetnie sprawdzają się również we wspólnej pracy, ponieważ uwielbiają dzielić wspólny cel. Są znani z tego, że relacje trwają.

Koziorożec jest również kompatybilny ze znakami wodnymi, rakiem, skorpionem i rybami.

Koziorożec nie jest kompatybilny ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

WODNIK

Wodnik to znak powietrzny, a zatem kompatybilny z innymi znakami powietrznymi, Bliźniętami i Wagą. Znaki Air są ze sobą natychmiastowo połączone, ponieważ element komunikacji Air zasila. Mają dużo do powiedzenia, nigdy się ze sobą nie nudzą i oboje uwielbiają ludzi, więc zazwyczaj tworzą bardzo towarzyską parę. Są niefrasobliwi i ciekawi tego, co dzieje się na świecie.

Wodnik jest również kompatybilny ze znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.

Wodnik nie jest kompatybilny ze znakami ziemi Byk, Panna i Koziorożec ani znakami wodnymi Ryby, Skorpion i Rak.

RYBY

Ryby to znak wodny, a zatem kompatybilny z innymi znakami wodnymi, Rakiem i Skorpionem. W przypadku znaków wodnych element romansu jest bardzo silny i ta para intuicyjnie się zrozumie. Opierają relacje na wzajemnej trosce o siebie i rozwijaniu naprawdę silnej więzi emocjonalnej. Lubią dzielić się tym, jak się czują i wspólnie tworzyć wspomnienia.

Ryby są również kompatybilne ze znakami ziemi, Bykiem, Panną i Koziorożcem.

Ryby nie są kompatybilne ze znakami powietrznymi Bliźnięta, Waga i Wodnik oraz znakami ognia, Baranem, Lwem i Strzelcem.