Gamingowe słuchawki nauszne do 500 zł – TOP 3

Poszukiwania idealnych słuchawek nie muszą być żmudne ani długie – określ swoje oczekiwania i budżet. W dla większości akceptowalnym zakresie cenowym jest wiele modeli – poniżej wybraliśmy 3 modele słuchawek nausznych do gamingu do 500 złotych.

Zalety słuchawek nausznych

Przede wszystkim ten rodzaj słuchawek jest bezpieczny dla zdrowia naszych uszu. Wpływa na nie przede wszystkim natężenie dźwięku podczas słuchania muzyki, ale nie tylko – znaczenie ma również budowa słuchawek. Wartość, którą uznaje się za hałas, jest 85 dB. Przekraczanie tej granicy powoduje pogarszanie słuchu.

Polecamy słuchawki nauszne, które są bezpieczniejsze niż modele dokanałowe, wkładane głęboko w kanał – mogą wytworzyć duże natężenie dźwięku, ale nie wtłaczają go bezpośrednio do uszu, co stanowi ich dużą zaletę.

Zobacz słuchawki Skullcandy Crusher 3.0 True Wireless, Razer BlackShark V2 oraz Razer BlackShark V2.

Słuchawki Skullcandy Crusher 3.0 True Wireless – pełna wygoda

Jedną z naszych propozycji są słuchawki nauszne zamknięte marki Skullcandy – ten model spełni nawet wymagania audofili ceniących wysoką jakość dźwięku. Wyposażone są w mikrofon, złącza Minijack 3,5 mm oraz Micro USB, mają też wbudowany akumulator i miękkie i wygodne poduszki nauszne.

Zapewniają maksymalny czas pracy aż do 40 godzin, dzięki wydajnej baterii, co sprawia, że możesz z nich korzystać bardzo długo, zapominając o ładowaniu. Na uwagę zasługuje technologia „sensory bass” znana też pod postacią basu haptycznego – dzięki niej bas nie tylko słyszymy, ale też odczuwamy za pomocą drgań, a poziom tych odczuć możemy regulować suwakiem znajdującym się na jednym z nauszników. Funkcję tę docenią gracze i kinomani. Oczywiście z Crusher 3.0 Wireless nie trzeba wyjmować telefonu, by odebrać połączenie lub wyregulować głośność.

Razer BlackShark V2 – model przewodowy

Dla zwolenników modeli tradycyjnych, przewodowych, dobrym wyborem będzie Razer BlackShark V2. Nie są to słuchawki w technologii True Wireless, ale zapewnią wygodę i wysoką jakość dźwięku. Nauszne słuchawki zamknięte posiadają także mikrofon i sprawdzą się również w pracy albo jako model do grania.

Razer Blackshark V2 to wieloplatformowy zestaw słuchawkowy z kartą dźwiękową USB dla e-sportowców – współpracują z urządzeniami PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, a także z urządzeniami mobilnymi. Plusem jest ponadto wzmacniacz mikrofonu USB, bardzo miękkie poduszki nauszników wpływające na komfort użytkowania i technologia THX Spatial Audio.

Logitech G PRO X GAMING HEADSET

Kolejna propozycja słuchawek gamingowych, które jednak doskonale sprawdzą się także na co dzień – do słuchania muzyki. To również model przewodowy, stworzony dla profesjonalistów, by zapewnić im precyzyjny dźwięk podczas gamingowych sesji. Słuchawki te zapewniają fantastyczny dźwięk, wyrazistość głosu z mikrofonu i skuteczną redukcję hałasu.