Jak szybko się opalić? Sprawdź, jak działa przyspieszacz opalania!

opalanie-przyspieszacz

Mnóstwo kobiet marzy o pięknej, idealnie złotej opaleniźnie przez cały rok. Niestety wiele z nich nie lubi spędzać długich godzin na słońcu. Jest to dla nich nużące, nudne i czują, jakby traciły cenny czas. Czy istnieje sposób, by ograniczyć go do koniecznego minimum? Jak szybko się opalić? Jest na to sposób! Taki osobom z pewnością przypadnie do gustu przyśpieszacz opalania! Który my polecamy? Przekonacie się, zostając z nami do końca!

Szeroki asortyment dostępnych w sklepach kosmetyków przyśpieszających opalanie sprawia, że opalenie się na perfekcyjną czekoladkę, wcale nie musi zająć nam kilku dni, podczas których leżelibyśmy bezczynnie na słońcu. Zamiast marnować czas na nudy, lepiej zaaplikować na ciało przyśpieszacz opalania, a zaoszczędzony czas wykorzystać na wyjście z ukochanym lub przyjaciółką.

Jak działa przyśpieszacz opalania?

Produkt do przyśpieszania opalania, w którego składzie znajdują się zazwyczaj wyciągi z marchewki, kakaowca lub orzechów włoskich, dzięki swojemu fenomenalnemu składowi chroni cerę przed poparzeniem słonecznym, pobudzając jednocześnie produkcję melatoniny w naszej skórze. Po jego zastosowaniu ciało jest nawilżone, nawodnione, a my możemy cieszyć się efektem złocistej, muśniętej słońcem skóry. Warto podkreślić, że z przyśpieszacza do opalania możecie korzystać także podczas wizyty w solarium. Jeśli jesteście fankami takiej formy opalania, koniecznie powinnyście wypróbować kosmetyk tego typu.

Jak aplikować przyśpieszacz opalania i który jest naszym faworytem?

Istnieje mnóstwo różnych rodzajów przyspieszaczy opalania. Forma ich aplikacji zależy od tego, co lubicie. Możecie je wcierać, jeśli postawicie na krem, balsam lub żel. Możecie także się nimi spryskać, jeżeli stawiacie zazwyczaj na kosmetyki w sprayu. Nasz ulubiony turbo przyśpieszacz opalania od Kolastyny należy dokładnie wetrzeć w skórę przy pomocy swoich dłoni. Jest to bardzo łatwe, dzięki jego delikatnie wodnistej, kremowej konsystencji, która świetnie rozprowadza się po ciele, nie zostawiając na nim tłustego filmu.

Kosmetyk na każdą kieszeń

Przyśpieszacz do opalania to kosmetyk na każdą kieszeń, więc z pewnością wszyscy możemy sobie na niego pozwolić. Zwykle ceny produktów tego typu wahają się w przedziale od 10 złotych do złotych 30. Nasz ulubieniec od Kolastyny to koszt niespełna 14 złotych. Gwarantujemy, że to będzie jedno z lepiej wydanych czternastu złotych w Waszym życiu. Jest świetny!