Jaki prezent na walentynki wybrać dla niego?

Walentynki już za chwilę, a Ty wciąż nie masz pomysłu, co podarować drugiej połówce? Możliwości jest wiele, a tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Daj się zainspirować i podaruj bliskiej osobie coś specjalnego!

Kolacja we dwoje

To tak naprawdę walentynkowy klasyk i dla wielu najbardziej popularny prezent. Możliwość spędzenia czasu z drugą połówką to wyjątkowe chwile, zwłaszcza w wirze codziennych obowiązków i mijania się w trakcie dnia. Wieczór spędzony przy smacznym jedzeniu, być może również muzyce na żywo może być niezapomnianym czasem i doskonałym prezentem.

Jeśli nie przepadacie za restauracjami lub obawiacie się tłoku w Dzień Zakochanych, to rozwiązaniem może być zaaranżowanie kolacji we dwoje we własnych czterech ścianach. Nie trzeba wiele – wystarczy zorganizować intymną atmosferę dzięki przygaszonym światłom, świeczkom i kwiatom. Oprócz tego oczywiście smaczne i ulubione jedzenie – może być zamówione z pobliskiej restauracji i kieliszek wina. Czego chcieć więcej?

Alternatywą dla tradycyjnych kolacji walentynkowych w restauracji lub w domu jest tak zwana kolacja w ciemności. Oznacza to wieczór spędzony na poznawaniu smaków, tekstur i zapachów jedzenia z zasłoniętymi oczami. Wyłączenie wzroku z rytuału jedzenia sprawia, że wyostrzają się inne zmysły, a całe doświadczenie kulinarne jest świetną zabawą zarówno dla niej, jak i dla niego.

Wyjazd do SPA

Kolejna propozycja prezentu walentynkowego, która przypadnie do gustu nie tylko jej, ale i jemu. Wspólny pobyt w SPA może okazać się wyjątkowym przeżyciem i wspomnieniem, a przy tym doskonałym relaksem i czasem na odprężenie. Relaks smakuje jeszcze lepiej, gdy można go przeżyć z ukochaną osobą.

Wyjazd do SPA można zorganizować na cały weekend lub też na kilka godzin. Wszystko zależy od możliwości finansowych oraz czasowych. Już kilka godzin spędzonych na masażu czy w trakcie rytuałów pielęgnacyjnych może skutecznie poprawić nastrój i pozwolić nacieszyć się bliskością drugiej osoby. Dodatkowo warto też skorzystać z przygotowanych specjalnie z okazji Walentynek ofert. Być może któraś z nich będzie idealna właśnie dla Ciebie.

Ekstremalne przyjemności

A może przyjemność sprawi Wam dawka mocnych wrażeń i randka ekstremalna? Dla tych, których nie satysfakcjonuje kolacja przy świecach oraz relaks w SPA, przygotowane są ekstremalne przeżycia, które z pewnością dostarczą sporej dawki zabawy i adrenaliny. Partner może ucieszyć się np. ze skoku ze spadochronem, wspinaczki wysokogórskiej, skoku na bungee czy lotu balonem. Katalog prezentów o ekstremalnym charakterze jest otwarty – możliwe jest samodzielne stworzenie atrakcji, która najbardziej Cię ucieszy. Często w trakcie takiej rozrywki można zbliżyć się do siebie i przeżyć niezapomniane chwile.

Niszowy zapach dla wyjątkowego mężczyzny

A jeśli Twój mężczyzna ceni sobie wyjątkowe zapachy i perfumy, dzięki którym się wyróżni, to świetnym prezentem dla niego będzie flakon perfum niszowych. Perfumy niszowe to propozycja dla osób znudzonych zapachami z drogerii sieciowych, poszukujących wrażeń zapachowych i zakochanych w unikalnych kompozycjach.

Jednym z przykładów takich perfum jest włoska marka Nobile 1942. Jej produkty znajdziesz na stronie: https://amisell.pl/marki-niszowe/nobile-1942/. Tę markę wyróżnia stara szkoła perfumiarstwa, co można odczuć w jej kompozycjach. Założył ją Umberto Nobile, którego zainspirowały różne kultury, zwyczaje, ale i miłość do swojej ojczyzny. Perfumy Nobile 1942 zawierają olejki eteryczne wysokiej jakości, które pozyskiwane są w trakcie naturalnych procesów. Czas produkcji jest wydłużony, ale efekt rekompensuje oczekiwanie. Rzemieślniczy charakter perfum sprawia, że stanowią idealny prezent dla bliskiej osoby.