Kołobrzeg – plaża, która zachwyca widokami i zaprasza do długich spacerów

Kołobrzeg – noclegi blisko morza: widok na fale i falochron

Noclegi Kołobrzeg zapraszają do odwiedzin w nadmorskim mieście, gdzie relaks i rozrywka stoją na pierwszym miejscu! Apartamenty nad morzem są gwarancją bezproblemowego dostępu do największej atrakcji wybrzeża – Morza Bałtyckiego. Świetnie położone, wygodne i bezpieczne Kołobrzeg apartamenty zamienią zarówno krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje w czas pełen relaksu i skupienia na odpoczynku. Nieważne, czy wybieracie się nad polskie wybrzeże wiosną, latem, jesienią czy zimą – spakujcie ręcznik, buty, kurtkę i dobry humor, a fajny urlop Was nie ominie!

Kołobrzeg znajduje się w województwie zachodniopomorskim i można do niego dotrzeć na różne sposoby: samochodem (np. niedawno uruchomioną drogą szybkiego ruchu), pociągiem lub autobusem. Ma własny port i cieszy się statusem uzdrowiska, przyznanym dzięki czystym wodom nadbrzeża i okolicznym źródłom borowiny i solanki, co wykorzystują nie tylko lokalne sanatoria, lecz także świetne salony SPA. Noclegi nad morzem Kołobrzeg zapraszają więc do ukojenia skołatanych nerwów w atmosferze, która już od ponad 200 lat sprzyja regeneracji i odzyskaniu spokoju.

Kołobrzeg – nocleg w okolicy pełnej naturalnych skarbów

Do uzdrowiska w Kołobrzegu lata temu przylgnęła nazwa „Perły Bałtyku” dzięki zbawiennemu działaniu na zdrowie okolicznych złóż leczniczej borowiny. Oprócz tego, że używa się jej do zabiegów leczniczych, wiążą się z nią także lokalne tradycje – takie jak „czarne wesele”, czyli wspólne wydobywanie torfu przez mieszkańców Kołobrzegu i późniejsza zabawa, która co roku przyciąga rzesze odwiedzających miasto gości. W okolicy Kołobrzegu od początku jego historii wydobywano także sól, z czym wiąże się doroczny jarmark solny, który można odwiedzić w sezonie letnim. Kołobrzeg noclegi pozwolą więc nabierać sił przez wzmacniające działanie jodu, ale i dzięki innym bogactwom regionu kołobrzeskiego.

Apartamenty nad morzem w Kołobrzegu to także prawdziwa gratka dla wielbicieli wycieczek rowerowych, pieszych i wypraw kajakowych. Wokół miasta prowadzą trzy ścieżki dla jednośladów, które pozwalają dotrzeć do głównych lokalnych atrakcji, a także do… ukrytego wśród malowniczych bagien najstarszego dębu w Polsce – Bolesława. Pieszo można przejść m.in. wzdłuż szlaku fortyfikacji czy szlakiem solnym biegnącym tą samą trasą, którą w średniowieczu pokonywali kupcy handlujący solą. Nawet więc w chłodniejsze dni Kołobrzeg zaprasza do odkrywania niepowtarzalnych miejsc ukrytych w granicach miasta i w otaczających je lasach.

Kołobrzeg – noclegi blisko morza i uprzyjemniających pobyt atrakcji

Wyprawa do Kołobrzegu nie może być zaliczona bez spaceru po jednym z charakterystycznych falochronów, który został udostępniony do zwiedzania. Nad nimi góruje Fort Ujście, obecnie zmieniony w latarnię morską i kawiarnię. Apartamenty Kołobrzeg znajdują się także w okolicy historycznych zabytków, np. średniowiecznej kupieckiej kamienicy, pręgierza, pod którym kiedyś wymierzano kary czy kilku zabytkowych kościołów.

Noclegi Kołobrzeg to również dobry wybór dla zapalonych bilardzistów i łuczników, którzy niedaleko znajdą kluby dla siebie, a także dla wielbicieli militariów. Oprócz tego z dziećmi można wybrać się do fantastycznego oceanarium, parku linowego lub parku rozrywki. Warto wiedzieć, że po mieście grasują prawdziwi piraci, z którymi spotkanie może być okazją do fantastycznego zdjęcia!

Apartamenty Kołobrzeg – wygodne, pięknie położone, ale przede wszystkim bezpieczne

Kołobrzeg noclegi blisko morza to podstawa udanego wypoczynku. Tylko krok dzieli gości od dotarcia do plaży Kołobrzeg i innych atrakcji miasta. Noclegi nad morzem Sun & Snow zapraszają do relaksu w uzdrawiającej okolicy i w pięknych okolicznościach przyrody. Jeśli wybierzecie apartament cieszący się się certyfikatem bezpieczeństwa dzięki rygorystycznie przestrzeganym procedurom przeciw COVID-19, wakacje z pewnością upłyną w spokojnej i regenerującej atmosferze!