Najlepsze etui wodoszczelne do uprawiania sportów wodnych to…?

Najlepsze etui wodoszczelne do uprawiania sportów wodnych to…?

Okres jesienny i zimowy – a przede wszystkim świąteczny – to idealny czas na poczynienie przygotowań do następnego sezonu. Dobrej klasy etui wodoszczelne to idealny pomysł na prezent, a można śmiało powiedzieć, że znajdzie zastosowanie zawsze – nie tylko przy uprawianiu sportów wodnych. Jakie wybrać? Ile kosztuje? Gdzie je kupić?

Rodzaje etui wodoszczelnych

Etui wodoszczelne dostępne na rynku występują w wielu różnych wariantach pojemnościowych i kolorystycznych. O ile ta druga kwestia nie jest raczej pierwszorzędna, tak nad tą pierwszą należy się zastanowić. Musisz wiedzieć, do czego konkretnie ma Ci służyć etui wodoszczelne – do ochrony dokumentów? Telefonu? Tabletu? Aparatu typu lustrzanka? Wszystkie te wymienione rzeczy różnią się od siebie gabarytami – wybierz zatem pokrowiec odpowiedniej wielkości.

Etui wodoszczelne marki Aquarius

Etui wodoszczelne Aquariusa świetnie sprawdzi się do ochrony dokumentów, kluczyków czy portfela. Przy drobnych zachlapaniach nada się także do przechowywania elektroniki. Nie ryzykuj jednak pełnego zanurzenia w wodzie, a jeśli już tak bardzo Ci na tym zależy, to przeprowadź przedtem próbę na czymś nieistotnym (np. na kartce papieru). Etui wodoszczelne tej marki charakteryzuje się dobrą jakością oraz bardzo korzystną ceną – możesz je nabyć już za kilkanaście złotych. No i firma jest polska: w dzisiejszych czasach warto inwestować i wspierać rodzimą gospodarkę.

Over Board – ekspert od artykułów wodoszczelnych

Over Board to zagraniczna marka, która jest niesamowicie popularna i ceniona w świecie sportów wodnych. Dlaczego? Dlatego, że każdy oryginalny produkt z logiem tej firmy to gwarancja stuprocentowej wodoszczelności w najbardziej ekstremalnych warunkach. Etui wodoszczelne Over Board- zależnie od przypisanej mu klasy wodoszczelności – jest w stanie ochronić swoją zawartość przed dostaniem się wilgoci nawet przy pełnym, długotrwałym zanurzeniu! Oznacza to, że np. etui wodoszczelne na telefon umożliwia robienie podwodnych zdjęć (funkcja ekranu dotykowego mimo tak spektakularnej szczelności nie zostaje zakłócona)! Skoro już masz jakiś obraz możliwości produktów Over Board, to zastanawiasz się pewnie, co znajduje się w ofercie tej marki?

  • Torby wodoszczelne – duże, nadające się na kilkudniowy wypad oraz małe torebki typu “nerka”, które idealnie sprawdzą się do przechowywania niewielkich drobiazgów;
  • Plecaki wodoszczelne – o różnych pojemnościach. Niektóre z nich po użyciu mogą być schowane w niewielkim, praktycznym woreczku, a inne imponują swoją solidną i trwałą konstrukcją, której niestraszne wszelkie ciężary;
  • Worki wodoszczelne – szczególnie popularne podczas spływów kajakowych;
  • Mapniki (formaty A4 i A3);
  • Etui do zamocowania na ramieniu, na biodrach lub do zawieszenia na szyi;
  • Sakwy na rower;
  • Słuchawki wodoszczelne.

Widzisz więc, że Over Board to nie tylko producent wyśmienitych etui wodoszczelnych: to producent całego wachlarza akcesoriów przydatnych przy wszelkiej aktywności outdoorowej.

Etui wodoszczelne Aquarius i Over Board – gdzie je kupić?

Polecam zajrzeć na stronę www.gokajak.com, gdzie znajdują się nie tylko etui wodoszczelne, ale całe mnóstwo innych, przydatnych rzeczy. Kamizelki asekuracyjne i ratunkowe? Specjalistyczna odzież? Wiosła i pagaje? Torby oraz plecaki? Wszystkie te produkty są dostępne w jednym miejscu. Skorzystaj z często pojawiających się promocji. Pomyśl o świątecznych prezentach już teraz, z wyprzedzeniem – nie czekaj do ostatniej chwili.

Artykuł przygotowany przy współpracy z seomamut.pl Agencją Marketingu Internetowego.