Najlepsze pióro na prezent. TOP3

Szukanie prezentów sprawia niekiedy niemały trud. Nie zawsze wiemy co komuś podarować, ponieważ ciężko nam określić jakie przedmioty i gadżety już posiada. Zdarza się również, że nie znamy za dobrze danej osoby, jeżeli łączą nas wyłącznie kontakty formalne. Gdy zdarzy ci się taka sytuacja, najlepiej postawić na prezent praktyczny. Jednym z nich jest oczywiście klasyczne pióro na prezent. Jakie wybrać i na co zwrócić uwagę? Zapraszamy was na nasze TOP3 piór odpowiednich na podarunek!

Co jest ważne przy wyborze pióra?

Gdy chcesz wybrać pióro na prezent, warto się najpierw dowiedzieć, czy osoba ta miała już jakąś styczność z pisaniem piórem. Jeżeli nie i będzie to narzędzie do nauki i stawiania pierwszych kroków, lepiej wybrać pióro lżejsze, które pozwoli na nabranie wprawy. W wyborze pióra niezwykle ważny jest również wygląd. Elegancja i klasa, jaką prezentują pióra, przekłada się na postrzeganie osoby, która je posiada. Dodatek tego typu będzie miał szczególnie ważne znaczenie w sytuacjach biznesowych oraz formalnych. Pióro niewerbalnie ukazuje status danej osoby oraz jej dbałość o wizerunek.

Najlepsze pióra na prezent

pioro

W naszym zestawieniu znajdują się trzy rodzaje piór, które szczególnie wyróżnią się na tle tych zwykłych. Pierwsze z nich pochodzą z kolekcji Parker IM Premium. To linia piór, która łączy w sobie zachwyt pochodzący ze zmysłu dotyku oraz wzroku. Wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, które zostało wytłoczone w ich obudowie. Wyjątkowy design piór IM Premium został połączony z najwyższą jakością użytych materiałów oraz precyzją wykonania. Pióra te będą idealne dla osób lubiących estetyczne dodatki oraz zwracających uwagę na szczegóły. Piórem tego typu możesz również zaciekawić laika, który być może odkryje całkiem nową pasję.

Następny rodzaj pióra będzie przeznaczony już nie laikowi, ale osobie doświadczonej w piśmiennictwie. Pióra wieczne z linii Duofold to produkty przeznaczone dla prawdziwych kolekcjonerów i pasjonatów piór. Wyróżnia je przede wszystkim niezwykle ozdobna stalówka, która od razu przykuwa wzrok. Oprócz tego została ona wyprofilowana tak, aby zachwycać każdym pociągnięciem pióra i precyzją. Koneserzy na pewno docenią tak wyjątkowy podarunek!

Trzeci rodzaj pióra na prezent ma najbardziej personalizowany charakter, ponieważ jest to zestaw Parker. W skład takiego zestawu wchodzi pióro, ozdobne pudełko oraz tabliczka z grawerem. Na tabliczce tej możesz zamówić dedykację, która sprawi, że twój prezent nabierze bardziej osobistego charakteru. Dzięki personalizacji podarunku osoba, której go podarujesz, będzie mogła wrócić do życzeń, a pamiątka pozostanie z nią na zawsze.