Nowoczesne źródła światła w domu – co zamiast klasycznych żarówek?

Klasyka jest piękna, harmonijna i subtelna, ale warto trochę poeksperymentować w aranżacji wnętrz. Szczególnie w przypadku oświetlenia można sobie pozwolić na więcej.

Żyrandole nowoczesne z żarówkami LED

Żarówki ledowe są niezwykle eleganckie, ekologiczne i ekonomiczne. Dają mocne światło o różnych barwach tonalnych i świetnie się sprawdzają w każdym wnętrzu. Żarówki tego typu mogą być ciepłe, neutralne lub zimne, dzięki czemu zawsze dobierzesz odpowiednie dla siebie oświetlenie.

Żyrandole nowoczesne z ledowymi żarówkami wyglądają niezwykle ciekawie. Mogą przybierać czasem bardzo ciekawe formy i mają niecodzienną kolorystykę. Żyrandole te stanowią tez niezwykła ozdobę każdego wnętrza. Na rynku oświetleniowym dostaniesz wiele modeli ze zmienną barwą światła. Żyrandole nowoczesne, które świecą jaśniej lub ciemniej są niezwykle praktyczne. Przydadzą się zarówno do pracy, jak i do słodkiego odpoczynku z książką, czy przed telewizorem.

Żarówki LED – dlaczego jeszcze warto je mieć?

Żyrandole nowoczesne czy inne lampy, np. plafony lub kinkiety mają bardzo często białe przezroczyste lub mleczne klosze. Dzięki temu światło emitowane z żarówek oryginalnie je podświetla I tworzy się niepowtarzalny klimat. Bardzo ładnie wyglądają również punkty LED rozmieszczone na suficie, np. tzw. oczka LED. Najczęściej mają ruchome głowice, dlatego można sobie odpowiednio oświetlić wybrane miejsca.

Oświetlenie LED odgrywa bardzo ważną rolę w aranżacji całego wnętrza. Masz mnóstwo możliwości na rozmieszczenie go w całym domu I ustawienie wedle uznania. Alternatywnym wyborem są lampy z wbudowanym modułem LED. Najczęściej są to lampki biurkowe, ale nie tylko. Zintegrowane z żarówkami Led działają ok. 3 0 lat i rozświetlają się zaraz po zapaleniu. Nie ma więc obaw, że za chwilę trzeba będzie wymienić je na nowe.

Modne stały się ostatnimi czasy panele LED, które nie zajmują wiele miejsca, a dają wiele mocnego światła. Co więcej, są eleganckie i stanowią efektowna ozdobę każdego pomieszczenia.

Oświetlenie ledowe tworzy niebanalny klimat i jest bardzo praktyczne. Jeśli tylko dobierzesz odpowiednie modele, otrzymasz bardzo ciekawy efekt estetyczny.