Próbujesz ujędrnić swoją skórę? Sprawdź, jak to zrobić!

Jak dbać o wygląd ciała? Co zrobić, żeby skóra była jędrna? Bez ćwiczeń i odpowiedniej diety ciężko uzyskać pożądane efekty. Co w przypadku, gdy zadbaliśmy już o jakość życia, a kondycja skóry nadal się nie poprawia? Może towarzyszyć temu negatywne odbieranie własnego ciała. Opowiemy więc o kilku rzeczach, które pozytywnie wpłyną na wygląd Twojej skóry!

Zmiana temperatur w trakcie kąpieli

Dobrym domowym sposobem na ujędrnienie ciała jest w czasie kąpieli zmiana wody ciepłej na zimną. Taki trik należy wykonywać kilkukrotnie, pamiętaj jednak o tym, aby różnica temperatur nie była zbyt wysoka i nie spowodowała szoku termicznego. Poprawi to koloryt i ukrwienie skóry na całym ciele. W ten sposób polewaj skórę rąk, nóg, brzucha. Wiele osób boi się wykonywać to zadanie, jednak nie ma czego. Po kilku razach nasz organizm przystosuje się do tego uczucia. Za pierwszym razem po prostu zaciśnij zęby i dasz radę!

Szczotkowanie ciała na sucho

Pomaga nie tylko w ujędrnieniu ciała, ale także pobudza krążenie, wygładza skórę, zapobiega wrastaniu włosków. Do prawidłowego wykonania wybierz szczotkę z naturalnego włosia, przeznaczoną typowo do szczotkowania ciała na sucho i zacznij szczotkować ciało w kierunku serca. To znaczy, zacznij przy stopach i kieruj się w górę nóg, a ręce szczotkuj od nadgarstków aż do ramion.

W naszym sklepie znajdziesz kilka rodzajów takich przyrządów, mamy nadzieję, że znajduje się tam ten idealny do twoich potrzeb. My polecamy zestaw Brush Me Gently, w którego skład wchodzi nie tylko szczotka Brushing Queen, ale także żel do mycia ciała (Re)start Baby! oraz olejek Go! Omega Go!. Ten zestaw kompleksowo wpłynie na jędrność i jakość skóry twojego ciała.

Masaż ciała – jak wpływa na jędrność ciała?

Prawidłowo wykonywanego masażu ciała nie zastąpi nic innego. Nie musisz udawać się do salonu SPA, bez większych przeszkód uda ci się wykonać go samej w domu lub do pomocy możesz wykorzystać swojego partnera. Możesz wykonywać go nawet pod prysznicem, używając odpowiednich olejków, na przykład olejku Go! Omega Go!, dostępnego na naszej stronie.

Pobudzenie krążenia i naciągnięcie skóry poprzez wykonywany zabieg da niesamowite efekty. Do pomocy możesz użyć też specjalnego masażera — wykonanego z różowego kwarcu Rolling Buddy. Drenaż z wykorzystaniem tego produktu pobudzi krążenie limfy, przyspieszy krążenie krwi i poprawi jakość oraz jędrność skóry.

Nie zapomnij o peelingowaniu skóry!

Pamiętaj o częstym i regularnym wykonywaniu peelingu. Zarezerwuj sobie 2-3 dni w tygodniu i poświęć około 5-10 minut, aby prawidłowo i skrupulatnie wykonać zabieg peelingujący. Na rynku znajdziesz dużo produktów, o różnych właściwościach. Według nas do odpowiedniej pielęgnacji ciała najlepiej sprawdzi się peeling ziarnisty.

Na naszej stronie znajdziesz peeling botaniczny z różową glinką Scrub Me Up!. Ten produkt bogaty jest w oleje naturalne, witaminy i kompleks 12 ekstraktów roślinnych. Dzięki takiemu składowi pozwala nie tylko ujędrnić ciało, ale także zadbać o jego gładkość, a nawet daje działanie antyoksydacyjne i detoksykujące.

Sprawdź na https://www.phlov.com/11-pielegnacja-ciala