Wakacyjne błędy wynajmu

Posiadanie vis-à-vis

Taras wynajmowanego przez nas małego domu jest wystawiony na oczy sąsiadów. Nie ma niskich ścian ani plantacji chroniących prywatność użytkowników na zewnątrz.

Od strony naszego wynajmu mamy widok na okno na parterze i okno na parterze, a drugi na pierwszym piętrze. Nie chcielibyśmy mieć sąsiadów, a naszym życzeniem jest odpoczynek i intymność. I nie było to widoczne na zdjęciach reklamy.

Wyposażenie mieszkania wakacyjnego w delikatne meble

Układ domku oparty jest na badaniach dekoracyjnych przy użyciu starych mebli rodzinnych. Oznacza bieżące czynsze, dodaje uroku i przyczynia się do sukcesu wynajmu na podstawie komentarzy użytkowników. Jednak spożywanie posiłków na nieosłoniętym fornirze starego stołu pomostowego jest wyczynem, którego nie można zabrudzić. Wymaga to uwagi, której niekoniecznie chcemy mieć, kiedy jesteśmy w trybie relaksacyjnym.

Dobrym pomysłem jest łączenie antycznych mebli we współczesnej przestrzeni. Myślenie o praktycznej i prostej stronie jest również plusem.

Niewłaściwe oświetlenie

Oświetlenie, oświetlenie, nigdy nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo, jak bardzo przyczynia się do dobrego samopoczucia w przestrzeni! W tym uroczym domku nie ma bezpośredniego światła, które oświetla słynny stół. Więc jedzenie, zabawa, pisanie stają się męczące, ponieważ zmuszamy nasz wzrok do przeżywania tak zwanych chwil relaksu. W pokoju znajduje się ładna lampa podłogowa, ale ustawienie gniazd jest nieprawidłowe, a drut jest za krótki…