Zalety i wady znaków zodiaku

Badania astrologii dały nam fascynujący wgląd w 12 znaków zodiaku . Każdy ma indywidualne podejście do życia z powszechnie kojarzonymi cechami osobowości – z własnymi wyjątkowymi mocnymi i słabymi stronami.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co mówi o tobie twój znak zodiaku? Mamy wszystko, co musisz wiedzieć …

Baran wady i zalety

21 marca – 19 kwietnia
Jesteś urodzonym liderem. Rządzony przez Marsa (boga wojny), prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że jesteś znany z bycia bezczelnym i pionierskim.

Jesteś wytrwały i nie bój się. Lubisz ryzykować, próbować nowych doświadczeń i poczuć przypływ adrenaliny. Jasne, może to oznaczać, że rzeczy nie zawsze idą po twojej myśli, ale sprawia to również, że jesteś pełen pasji i ognia. Jeśli jest jedna rzecz, której nie jesteś, Baranie, to jest nudne.

Twój żywioł ognia sprawia, że ​​jesteś tak energiczny i kreatywny, a dzięki temu, że jesteś pierwszy w zodiaku, nie skupiasz się na przeszłości. Bez żalu. Twój optymizm i nadzieja sprawiają, że jesteś troskliwy i hojny. Jesteś dobrym kumplem, Baranie.

Byk wady i zalety

20 kwietnia – 20 maja
To jeden z najbardziej niezawodnych znaków, znany z tego, że jest stabilny, rzetelny i oddany. Twoi przyjaciele są dla ciebie ważni, a kiedy już się do kogoś zbliżysz, jesteś zaciekle lojalny.

To zaangażowanie znajduje również odzwierciedlenie w Twojej pracy, chociaż można je również zinterpretować jako upór. Tak, jesteś zazwyczaj uparty, ale prawdopodobnie wynika to z faktu, że nie możesz znieść zmian. Po prostu wiesz, czego chcesz i jak powinno być, i lubisz tak trzymać.

Byk to znak Ziemi (podobnie jak Panna i Koziorożec), dzięki czemu jesteś praktyczny, stoicki i uziemiony. Cenisz również fizyczność we wszystkich aspektach swojego życia – dotyk, seks, zakupy, ubrania, ładne rzeczy. Czy to czyni cię materialistą? Może. A może po prostu masz dobry gust.

Bliźnięta wady i zalety

21 maja – 20 czerwca
Delikatne Bliźnięta. Jesteś czuły i ciekawy, a ponieważ jesteś Znakiem Powietrza (jak Waga i Wodnik), jesteś inteligentny, bystry, szybko się uczysz i dostosowujesz. Myślisz o umyśle – jesteś analityczny, ale nadal możesz być impulsywny i nieobliczalny.

Jesteś rządzony przez Merkurego, planetę reprezentującą komunikację i pisanie. Prawdopodobnie lubisz czytać i rozmawiać, ale to nie sprawia, że ​​jesteś sentymentalny. W rzeczywistości, jeśli którykolwiek ze znaków prawdopodobnie dostanie „fajkę”, to ty. Emocje = nie, dziękuję.

Prawdopodobnie znajdziesz się na imprezie, mieszając drinki i rozmawiając z BS. A dlaczego, do diabła, nie? Jesteś zabawną dziewczyną. Ludzie lubią cię mieć w pobliżu. Jesteś zabawny i rozśmieszasz ludzi, chociaż czasami twoje żarty mogą być trochę na nosie. Ale kogo to obchodzi? To nie twoja wina, że ​​się obrażą.

Rak wady i zalety

21 czerwca – 22 lipca

Nie jesteś bardziej lojalny niż ty, Raku. Twój poziom emocjonalnej głębi, zrozumienia i współczucia jest bezkonkurencyjny. Postawiłeś się na miejscu innych ludzi. Słuchasz – lubisz, właściwie słuchasz – i dochowujesz ich tajemnic.

To dlatego, że należysz do żywiołu Wody (razem z Rybami i Skorpionem). Wodne znaki zodiaku są intuicyjne, empatyczne i emocjonalne. Nie stawiaj ich jednak po złej stronie, bo jeśli ktoś ma urazę, to ty.

Zwykle jednak jesteś trochę przywiązany i pomimo swojej niesamowitej empatii nie zawsze możesz powiedzieć, kiedy ktoś potrzebuje jego przestrzeni. To nie poprawi twojego nastroju, który może być trochę wszędzie. Ponieważ w głębi duszy jesteś dość kruchy. Ale tak naprawdę, kto nie jest? A jeśli sprawia, że ​​jesteś tak troskliwy i miły, to nie jest to złe.

Lew wady i zalety

23 lipca – 22 sierpnia
Leo jest rządzony przez słońce, dzięki czemu jesteś niezawodny, stabilny, żywy i pełen życia. Jesteś pewny siebie i zabawny. Bycie w centrum uwagi często nie przeszkadza, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie z kolegami na imprezie, czy z kolegami z pracy. Lubisz przejmować dowodzenie. Jesteś odważny.

Czasami ta dominacja i pewność siebie mogą być postrzegane jako arogancja. Prawdopodobnie nie jesteś filiżanką herbaty dla wszystkich, a niektórzy mogą uznać cię za apodyktyczną. Jednak przeważnie wnosisz radość i energię do życia ludzi. Jesteś niezapomniany, Leo.

Panna wady i zalety

23 sierpnia – 22 września
Jesteś znakiem Ziemi wraz z Bykiem i Koziorożcem, dzięki czemu jesteś praktyczny i niezawodny, a ponieważ rządzi tobą Merkury, jesteś szybki, zorganizowany i zaciekle sprytny.

Masz wysokie standardy i wiesz, jak należy to robić. Więc tak, jesteś trochę maniakiem kontroli. To Twoja droga lub autostrada. Może to jednak sprawić, że twój wewnętrzny krytyk stanie się dość dziki i nie ma dla ciebie nikogo trudniejszego niż ty. Pracujesz jednak cholernie ciężko i nie ma żadnego zadania zbyt dużego ani ciężkiego, czy to dla ciebie, czy dla innych ludzi. Jesteś taka pomocna, Panno.

Waga wady i zalety

23 września – 22 października
Wraz z Bliźniętami i Wodnikiem jesteś żywiołem Powietrza, dzięki czemu jesteś czarujący i fajny. Prawdopodobnie nie masz trudności z nawiązywaniem przyjaźni; ludzie są do ciebie przyciągani.

Jesteś nadmiernym myślicielem, co sprawia, że ​​jesteś niezdecydowany. Prawdopodobnie zdenerwowałeś się: „Czy po prostu wybierzesz już jednego ?!” wycelowany w twoją stronę. Zamawianie Deliveroo z koszmarem.

Twoja miłość do równowagi oznacza, że ​​nie możesz znieść bałaganu, a rządzona przez Wenus lubisz piękne rzeczy. Chcesz, żeby wszystko ładnie wyglądało. Jeśli choć trochę zepsujesz swój skrzydlaty eyeliner, zdejmiesz to wszystko i zaczniesz od nowa.

Jeśli jest coś, czego nie możesz znieść, to bycie samemu. Samotność może wkraść się do ciebie i uderzyć jak tona cegieł. Prawdopodobnie jesteś osobą związaną z relacjami, ponieważ kochasz miłość , czy chcesz to przyznać, czy nie .

Skorpion wady i zalety

23 października – 21 listopada
Masz WIELE różnych stron, Scorpio. Na pierwszy rzut oka jesteś wybrykiem piłki; pewni siebie i nastawieni na swoje drogi. Ale pod tym wszystkim jesteś niesamowicie emocjonalny (nie żebyś się do tego przyznał) i masz głębokie pragnienie połączenia (to mówi element Wody). Jesteś tym, który zostanie zjawy i zachowuje się jak ty tylko DGAF, ale tak naprawdę płaczesz w środku.

Ale każdy, kto cię skrzywdzi, lepiej uważaj. Nie jesteś osobą o przebaczeniu. Jesteś rządzony zarówno przez Plutona (boga Podziemia), jak i Marsa (boga wojny), więc nie jest zaskoczeniem, że możesz zacząć, gdy zostaniesz zdradzony. Nikt nie zadziera ze Scorpio.

Będziesz jednak walczyć zębami i pazurami o ludzi, których kochasz; jesteś zaciekle opiekuńczy. Nie ma nikogo lepszego niż ty, Scorpio.

Strzelec wady i zalety

22 listopada – 21 grudnia
Wraz z Lwem i Baranem należysz do elementu Ognia zodiaku, co oznacza, że ​​jesteś odważny, odważny i żyjesz każdego dnia tak, jakby był ostatnim.

Nienawidzisz być powstrzymywanym lub mówionym, co masz robić; rutyna jest twoim wrogiem. Jesteś niespokojny i uwielbiasz odwiedzać nowe miejsca, chociaż może to sprawić, że będziesz lekkomyślny. W swoim czasie podjąłeś złe decyzje.

Jesteś uczciwy (czasami bardzo bolesny), ale ludzie zawsze wiedzą, na czym stoją. Nigdy nie jesteś dwulicowy. Masz kiepskie poczucie humoru, a Twoi znajomi uważają, że jesteś przezabawny. Jesteś królową clapbacków.

Koziorożec wady i zalety

22 grudnia – 19 stycznia
Należąc do ziemskiego elementu zodiaku (podobnie jak w przypadku Byka i Panny) jesteś praktyczny, realistyczny i niezależny.

Koziorożce są rządzone przez planetę Saturn, zwaną „mistrzem zadań”, co sprawia, że ​​stajesz się szalenie ambitny. Jesteś pracoholikiem. Prawdopodobnie nigdy w życiu nie miałeś dnia choroby. Kierujesz się sukcesem i mocą, która może być zarówno dobra, jak i zła.

Jesteś inteligentny, intuicyjny i zdyscyplinowany, z imponującą siłą charakteru.

Wodnik wady i zalety

20 stycznia – 18 lutego

Element Powietrza wraz z Bliźniętami i Wagą rządzonymi przez planetę Uran, Wodnik są inteligentne, analityczne i oryginalne. Jesteś niezwykle kreatywny i wyjątkowy. Twoje niekonwencjonalne i ekscentryczne sposoby mogą sprawić, że będziesz trochę nieprzewidywalny. Ludzie myślą, że jesteś trochę dziwny, ale jeśli są to ludzie, których chcesz w swoim życiu, myślą również, że twoja dziwność jest tym, co czyni cię tak cudownym.

Twoja analityczna natura może sprawić, że będziesz trochę oderwany. Jeśli ktoś ma poważne ukryte emocje, to ty. Ale jesteś silny i bardzo niezależny. Wystarczy, że wpuścisz kogoś do środka.

Ryby wady i zalety

19 lutego – 20 marca
Wraz z Rakiem i Skorpionem należysz do elementu zodiaku Wody, który wywołuje w tobie głębokie emocje i współczucie. Jest to wspierane przez twoje planetarne panowanie nad Neptunem, dzięki czemu jesteś super intuicyjny, wierny i opiekuńczy.

Może to wywołać skłonność do przemyślenia, co może wywołać niepokój. Poza tym, ponieważ jesteś taki empatyczny i wyrozumiały, oczekujesz tego również od innych i często jesteś rozczarowany. Słowa z pewnością mogą cię zranić i prawdopodobnie nie zdziwi cię, gdy dowiesz się, że możesz być trochę nadwrażliwy. Życzliwość nie jest jednak słabością, jest twoją siłą.

Prawdopodobnie masz artystyczną stronę i nie masz nic przeciwko samodzielnemu słuchaniu muzyki lub robieniu czegoś artystycznego.